Malowanie Buziek
"Nie tylko dziecko skrycie marzy
by mieć tysiące różnych twarzy.
Bezwzględnie każdy, choć przez chwilę
chciałby być elfem lub motylem.
Znane są także takie przypadki
- komuś na czole wyrosły kwiatki.
I nikt nie mówi tutaj o cudzie,
Wystarczy pomalować buzię!"

        Chcesz urozmaicić urodziny swojej pociechy? A może jesteś organizatorem kinderbalu, balu kanałowego, balu świątecznego, przedstawienia, pasowania na przedszkolaka, sesji zdjęciowej, pikniku lub innego typu imprezy dla dzieci?

Skorzystaj z naszej oferty profesjonalnego malowania twarzy! A sprawimy, że te imprezy nigdy już nie będą nudne. Nasza MaLoWaNkA wyczaruje na twarzach dzieci to, o czym tylko zamarzą! Zjawimy się na miejscu, przygotujemy stanowisko charakteryzatorskie i przemienimy dzieci w kolorowe motyle, tygryski, piratów albo superbohaterów. Może twój syn przeobrazi się nagle w Spidermana, a córka stanie się wiewiórką? Każde będzie mogło na chwilę przeobrazić się w kogoś zupełnie innego – dzieci to uwielbiają! Na ich twarzach pojawi się magiczny i bajkowy świat.


Nie obawiaj się, buzię dziecka pokryje profesjonalna farba do facepaintingu, atestowana i niealergizująca, a po imprezie (jeśli maluch pozwoli) zmyjesz ją bez problemu wodą z mydłem.


Malowanie twarzy: JUŻ OD 149 zł - zapytaj nas o szczegóły.

Malowanie twarzy Szczecin, malowanka Szczecin, malowanie buzi dzieciom Szczecin, malowanie buzi Szczecin, malowanie twarzy na urodziny Szczecin


 

Design by 99Theme. Modified by Miko
Copyright 2012-2015 © Happy Event